Noizz.rs (??????) (?????????) |
Gorica Nešovic je pisala o svojoj najboljoj drugarici – i sve nas je …
Noizz.rs (??????) (?????????) Proklinjala sam sebe što sam olako prihvatala neke cetvorke, bez borbe. Nisam imala sve petice i to me je mucilo. Svakog ko je ulazio u školu pitali smo koliko ima poena. Sat vremena pred zatvaranje, pojavljuje se ona. Stupa na one stepenice … |